2057 Kakemoner
4 pcs, China, in a case,
Sold: SEK 350
Sold den 11 februari 2013 -
9582 Kakemoner
3 pcs, China,
Sold: SEK 1100
Sold den 26 november 2012 -
7748 Kakemoner
3 pcs, Kina + 2 häften,
Sold: SEK 4000
Sold den 5 november 2012
8401 KAKEMONO
China, i ask.
Sold: SEK 2600
Sold den 13 juli 2009 -
1247 Kakemone+
1-par akvareller, Kina/Japan
Sold: SEK 350
Sold den 23 februari 2009 -
7158 Kakemone
Kina, tidigt 1900-tal
Sold: SEK 850
Sold den 18 februari 2008
7210 Kakemone
Kina, 1900-tal, 111x46
Sold: SEK 700
Sold den 8 januari 2007 -
4197 Kakemone
Kina
Sold: SEK 400
Sold den 7 november 2005 -
3345 Kakemoner
2st, Kina, H.128
Sold: SEK 900
Sold den 25 april 2005